• Tarihçe


26 YILDIR GÜVEN İNŞA EDİYORUZ

 
Kurulduğu 1992 yılından itibaren inşaat sektörü içerisinde müteahhitlik ve mühendislik faaliyetlerinin öncü kuruluşlarından Atalay İnşaat,Sıddık Gümüşboğa ortaklığı ile faaliyetlerine devam ederken "Bursa Atalay inşaat San.Tic.Ltd.Şti." çatısı altında şirketler sürecini başlatarak kurumsal çalışmalarına devam etmektedir.
Kuruluş amacı inşaat sektöründe kaliteli,güvenilir,global kalite standartlarına uygun,inşaat ve yapı imalat sektöründe deprem yönetmeliğini tam olarak uygulayan, depreme dayanıklı,yaşam kalitesini herzaman en üst düzeyde tutan,müşteri memnuniyetini sürekli kılan,doğru çözümler sunan,çevreye saygılı,inşaat ve mühendislik sektöründe lider ve kurumsal bir şirket olarak çalışmalarına devam etmektedir.
Şirketimiz proje çalışmalarında küresel gelişmeleri takip eden,iş güvenliğine önem veren,çevreye duyarlı ve kalite anlayışı ile hareket etmeyi ilke edinmiştir.
Temel amacımız,dinamik,çağdaş,dürüst,güleryüzlü,küresel bilgi teknoloijisi ve yapı endüstrisini takip eden,iş ahlakına sahip global kalite standartlarını uygulayan şirket profili ile önümüzdeki yıllara aynı hizmet anlayışı ile devam etmektir.


Saygılarımla Sıddık GÜMÜŞBOĞA
Yönetim Kurulu Başkanı